04.08.2020

Майонез Традиційний Гуляй-поле у скляній банці тепер і в Україні!

Компанія DELTA FOOD, власник торговельної марки Гуляй-поле, презентувала для вітчизняного ринку улюблений багатьма українцями майонез Традиційний 67%  – тепер і у скляній банці  об’ємом 420г та 770г. Раніше майонез у скляних банках пропонувався лише для іноземного ринку, зараз же й українці можуть оцінити зручність такого пакування. Нові позиції доступні для замовлення з 7 серпня.

Скляна тара є одним із кращих рішень для зберігання такої продукції як майонез, оскільки має безліч переваг. Скло не впливає на характеристики продукту, воно не вступає з ним у реакцію і не виділяє шкідливих речовин. Безсумнівним плюсом є можливість повторного використання банки у домашньому господарстві для консервації. До того ж, така тара являє собою традицію, оскільки скляні банки нагадують нам про часи безтурботного дитинства у бабусі в селі.

Імпортний майонез на прилавках магазинів можна побачити саме в скляній тарі. Адже саме таким способом зберігається оригінальний смак і аромат продукції, а також її текстура і колір. В скляній тарі покупець має можливість побачити зовнішній вигляд продукції та оцінити консистенцію.

Універсальний майонез Традиційний має щільну консистенцію, яка чудово підкреслює смак салатів, а також вдало доповнить будь-яку страву в якості маринаду.  Майонез Традиційний стане ідеальним вибором і для готових блюд: від печінкового торту до смажених кабачків із часничком чи синеньких.