08.10.2020

Як обрати кукурудзяні палички та в чому ж полягає їх користь? З якого віку можна їсти кукурудзяні палички?

Кукурудзяні палички – відомий усім нам з дитинства продукт: гарний перекус з собою або смаколик до чаю!

Солодкі кукурудзяні палички не втрачають своєї популярності ось уже понад 50 років. Їх ванільно-цукровий аромат нікого не залишає байдужим. Кукурудзяні палички являють собою висушену за спеціальною технологією кукурудзяну піну. Смачні, хрусткі, в міру солодкі, без відчуття хімії в роті, світло-жовтого кольору, неодмінно ароматні – такими мають бути «правильні» кукурудзяні палички.

Як же правильно обрати кукурудзяні палички?

Якісні кукурудзяні палички таять у роті, якщо ж ласощі «пісочно» хрумтять на зубах та їх важко, довго жувати, значить було порушення в технології їх приготування і виробник не поскупився на низькосортні добавки. В складі якісного продукту ви не знайдете зайвого, лише кукурудзяну крупу, цукор, рослинну олію, сіль. У разі якщо це молочні палички – додається сухе молоко. Виготовляються кукурудзяні палички згідно з нормами ДСТУ 2903:2005.

Кукурудзяні палички їдять просто так, запивають чаєм і кавою, соками, з них можна збирати прості тістечка і торти, наприклад, Мурашник.

В чому полягає користь кукурудзяних паличок?

Технологія виготовлення кукурудзяних паличок унікальна і не має нічого спільного з виробництвом інших повітряних ласощів, наприклад, попкорну, або з будь-якою солодкою випічкою з кукурудзяної муки.

Кукурудзяний крохмаль що міститься в продукті – легше засвоюється, цінність ж його в організмі пояснюється, щонайменше, значимістю для зниження рівня холестерину і м’якими жовчо –  та сечогінними властивостями.

Знайдуться в кукурудзяних паличках і мінеральні речовини – магній, фосфор, натрій, цинк і марганець, і нехай їх зміст невисокий, але вони взаємно підсилюють один одного.

Також в цих ласощах зберігається значна частка користі кукурудзи для серцево-судинної системи і системи кровотворення (прискорення процесів синтезу гемоглобіну).

Якщо в каші з кукурудзяної крупи високий вміст повільних (складних) вуглеводів, то у процесі виготовлення кукурудзяних паличок даний елемент кардинально змінює властивості і перетворюється в вуглеводи швидкі (прості), яким потрібно мінімум часу, щоб засвоїтися і підняти рівень глюкози в крові.

Якщо складними вуглеводами можна запасатися майже буквально про запас, то без простих не обійтися для швидкого відновлення фізичних сил, і нехай витратиться такий запас теж швидко, іноді важливіше своєчасна і потужна підтримка втомленого організму.

Тому кукурудзяні палички рекомендується їсти в першій половині дня, можна навіть на сніданок – це підбадьорить організм і додасть енергії, головне – не захоплюватися і залишити місце для основних страв сніданку.

Для кращого засвоєння, рекомендується поєднувати кукурудзяні палички з кислуватими фруктами і ягодами, а також з молоком і кисломолочними напоями.

Як ще проявляється користь кукурудзяних паличок?

Як смаколики кукурудзяні палички виключно позитивно впливають на нервову систему людини. Деякі дослідники навіть порівнюють їх здатність покращувати настрій і проганяти апатію з ефективністю білого шоколаду.

Цукор служить «паливом» для головного мозку, так що кукурудзяні палички можуть активувати розумові здібності і підвищувати концентрацію уваги.

Трохи кукурудзяних паличок, з’їдених незадовго до основного прийому їжі, вгамують апетит, якщо ж спожити їх більше – швидко прийде відчуття насичення, а голод – надовго відступить, так як значний обсяг продукту, ще збільшується в шлунку, буде досить довго перетравлюватися.

З якого віку можна давати кукурудзяні палички дитині?

Смак кукурудзяних паличок викликає ностальгічні дитячі спогади у дорослих, в той час як дітлахи тільки починають знайомство з незвичайними хрусткими ласощами, що тануть у роті.

Малюкам можна пропонувати кукурудзяні палички після 3 років.

Спробуйте найсмачшні кукурудзяні палички Гуляй поле!