11.01.2023

DELTA FOOD допомагає задля перемоги!

З перших днів війни компанія DELTA FOOD надала на потреби ЗСУ, тимчасово переміщених осіб та волонтерів понад півмільйона гривень допомоги як грошової, так і продукцією. Ми співпрацюємо з такими благодійними фондами як «Паляниця», «З покликом у серці» тощо. Втім не лише компанія, а й її співробітники активно долучаються до допомоги країні та громадянам. Сьогодні розповімо про одного з наших колег – регіонального менеджера Сергія Іванова!

Сергій з перших днів війни долучився до допомоги мешканцям тих регіонів, які постраждали від воєнних дій. За десять місяців війни Сергій встиг побувати з гуманітраною допомогою на Херсонщині, Миколаївщині, Луганщини, Донеччини, Чернігівщини. А цього року вже встиг привезти допомогу до жителів Бахмуту.

Сергій розпочав свою роботу в компанії DELTA FOOD в 2019 році як регіональний менеджер у складі напрямку дистрибуції відділення №2.  Сергій живе і працює у Вінниці, але відповідає за продажі  не лише у Вінницькій області, але й в Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Сергій не раз потрапляв в рейтинг ТОП-3 кращих за рівнем продажів. Є продуктивним менеджером з активною громадською позицією.  Сергій постійно оптимізує витрати компанії, відповідально підходить до активностей, що проводить компанія з метою збільшення продажів. Сергій комунікабельна людина та завжди знаходить спільну мову з людьми зі всіх регіонів країни, доводячи, що ми одна країна, громадяни якої мають великі серця та любов до своєї Батьківщини.

Знаємо своїх героїв! Ділиться своїми історіями волонтерства, щоб ми могли розповісти про наших співробітників у соціальних мережах та на сайті компанії!