16.12.2021

DELTA FOOD отримує новий сертифікат «Халяль»

Компанія DELTA FOOD пройшла щорічну перевірку та отримала сертифікат «Халяль». Для одержання сертифіката ми провели тривалу та кропітку роботу, пройшли всі перевірки експертів та лабораторні аналізи. 3 грудня 2021 ми отримали сертифікат Халяль на майонез «Традиційний» 67% та майонезний соус «Салатний» 30%.

Сертифікацію проводить компанія ТОВ «Центр сертифікації «Халяль», шляхом щорічної комплексної перевірки виробництва. Протягом багатьох років DELTA-FOOD щороку проходить сертифікацію, що дозволяє рекомендувати кулінарну продукцію компанії мусульманам.

Компанія має сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів. Цим сертифікатом посвідчується, що виробництво майонезів, майонезних соусів, гірчиці, соусів відповідає вимогам – ISO 22000:2018 Food safety management systems – Requirements for any organization in the food chain, Система управління безпечністю харчових продуктів, вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюгу. Під час оцінки компанії система враховує вимоги до розробки, впровадження та застосування постійних процедур на основі принципів Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).