17.02.2022

Гірчиця: як обирати, за що цінувати, як зберігати

Гірчиця – одна з найвідоміших приправ, яку готують на основі меленого або цілого насіння рослини з тією ж назвою. Ця приправа підвищує апетит та покращує травлення. Залишилося тільки знайти найсмачнішу й натуральну гірчицю!

У світі налічується кілька різновидів столової гірчиці
На полицях наших крамниць можна обрати безліч різновидів гірчиці:
Діжонська гірчиця – найзнаменитіша в Європі. Готується ця гірчиця за старовинним рецептом з насіння чорної гірчиці.
Баварська гірчиця на смак досить прісна, тому більше підійде на любителя.
Російська гірчиця – найміцніша, виготовляється з додаванням оцту.
Американська гірчиця виготовляється з цукром і має дуже рідку консистенцію.
Англійська гірчиця виготовляється з додаванням яблучного оцту або сидру.
Фруктова гірчиця надзвичайно популярна у Франції.
Медова гірчиця виготовляється з додаванням меду.
Гардан або донська гірчиця робиться з додаванням солоного розсолу маринованих огірків.


Як вибрати гірчицю?
При покупці дуже важливо дивитися на склад. Якісну гірчицю готують на  гірчичній основі з додаванням цукру, солі, спецій та оцту.  Гірчиця приготовлена без спеціальних смакових добавок, має приємний світло-жовтий або жовто-коричневий колір. Сірий колір приправи говорить про те, що в ній використовувалися менш цінні сорти гірчиці. Найкраще, щоб гірчиця продавалася у закритому пакуванні. Це захистить гірчицю від променів сонця та інших факторів. Зверніть увагу, якщо гірчиця покрита темною скоринкою або на поверхні утворилися бульбашки та масляні краплі, значить продукт зіпсований.

 

Як правильно зберігати гірчицю?
Якісна приправа повинна бути однорідної консистенції, без крупинок і відшарування рідини. Найкраще місце для неї – звичайно, холодильник. Такий продукт може зберігатися до шістдесяти днів, якщо температура не перевищує +5 градусів. Якщо температура буде вищою, то зберігати гірчицю потрібно до сорока п’яти днів. Гірчиця, що містить консерванти, може зберігатися близько 90 днів. І не забувайте щільно закривати кришку. Інакше приправа втратить свій смак і запах. Не рекомендуємо заморожувати.

Корисні властивості гірчиці
Відомо, що в кухні Індії гірчичні насіння використовувалися ще три тисячі років до нашої ери. На початку свого розповсюдження у Європі вона високо цінувалися як лікувальний засіб. Ще Гіппократ в своїх працях зазначав, що за допомогою гірчиці можна зменшити біль в м’язах і вгамувати кашель. В епоху Стародавньої Греції та Риму гірчицю практично не використовували як приправу, проте, сама технологія виробництва гірчиці на насіння рослини була добре відома. Уже в період раннього середньовіччя гірчиця починає завойовувати популярність в окремих регіонах Європи, зокрема, у Франції, де виробництво цієї приправи стало однією зі значних статей доходу монастирів.

Крім того, що гірчиця робить багато страв смачніше і підвищує апетит людини, вона ще й містить достатню кількість корисних речовин. Це вітаміни A, B, D і E, які необхідні для підтримки стабільної роботи нервової системи, поліпшення стану шкіри і кісток. Крім того гірчиця містить наступні мікроелементи: залізо, калій, фосфор, цинк і натрій. Приправа є натуральним антиоксидантом.

З давніх часів цінувалися протизапальні властивості гірчиці. При простудних захворюваннях гірчиця може надавати зігріваючий вплив, вона ефективно допомагає при кашлі і нежиті. У сучасній медицині з успіхом застосовуються гірчичники або гарячі ванни з гірчичним порошком. Зокрема, вони надають неоціненну допомогу при бронхіті та трахеїті, що робить гірчицю дуже актуальною приправою у наші часи поширення ускладнень COVID-19.

З гірчиці роблять дуже корисне масло, яке містить поліненасичені кислоти, які зміцнюють кровоносні судини і серце, а також знижують ризик розвитку атеросклерозу. За багатьма показниками така олія краще традиційної для нас, соняшникової олії. Елементи, що містяться в гірчиці, мають здатність розщеплювати жири, і, відповідно, ця приправа може бути корисна людям, які працюють над  зниженням своєї ваги. Вона допомагає засвоєнню жирної їжі і стимулює обмін речовин в організмі.

Втім, вживати гірчицю все ж потрібно в помірних кількостях – через гостроту приправи вона не рекомендована тим, хто страждає на захворювання травної системи. Особливо потрібно знати міру при вживанні російської гірчиці – найбільш гострої та міцної.

Основні види гірчиці
Батьківщиною чорної гірчиці вважається Близький Схід. Більше гостра та ароматна приправа. Зерна за розміром трохи менші, ніж інші сорти. Порошок із насіння цієї рослини додають у салати для надання їм пікантності. З такою спецією будь-який маринад заграє новими нотками смаку. Вона чудово поєднується у пасті з білим або жовтим видом гірчиці.

Біла гірчиця позбавлена ​​аромату і більш груба на смак, тому потребує додаткових спецій та прянощів. Батьківщиною пряності вважаються середземноморські країни. У Росії її зустрічається майже скрізь, крім північних регіонах. З насіння виготовляють гірчичний порошок, що активно застосовується в медичних цілях. Зерна білої гірчиці використовують також як консерванти.

Салатна або листова гірчиця родом із Китаю та Індії. Листя салату володіють яскраво вираженим гірчичним смаком. Їстівним вважається листя, стебла та насіння рослини. У Непалі поширена практика приготовання цієї зелені з всіх видів м’яса. Сорт листової гірчиці «Хвилина» можна вирощувати в домашніх умовах на балконі або підвіконні.

Яку гірчицю пропонує Гуляй-поле
В асортименті продукції ТМ Гуляй-поле одразу два різновиди гірчиці: Гостра та Пекельна. Обидві гірчиці готуються з сарептського сорту зерна гірчиці. Наявність прянощів у гірчиці Пекельній робить її смак більш ароматним. Гостра ж робиться з додаванням білої гірчиці, що робить її не такою пекучою. В її складі також є часник та куркума, які збагачують Гостру від Гуляй-поле корисними властивостями. Одним з них є імуномоделюючий ефект, який є науково доведеною якістю як нашого звичного часнику, так і поширеної у Індії куркуми.