14.12.2020

Компанія DELTA-FOOD отримала новий сертифікат Халяль

Компанія DELTA-FOOD щорічно проходить перевірку виробництва продукції відповідно до вимог стандарту «Халяль». Нова перевірка підтвердила, що в процесі виробництва продукції компанії не використовуються та в складі продукції не виявлено інгредієнтів, вживання яких заборонено Законом Божим (Шаріатом). Сертифікат Халяль на майонез «Традиційний» 67% та майонезний соус «Салатний» 30% одержано 3 грудня 2020. Позиції представлено в лінійці ТМ Гуляй-поле.

Сертифікація проводить ТОВ «Центр сертифікації «Халяль» шляхом проведення щорічних комплексних перевірок виробництва. Компанія DELTA-FOOD  проходить сертифікацію щорічно вже декілька років, що дозволяє рекомендувати продукцію компанії для вживання у приготуванні їжі віруючим, які сповідують Іслам.

Окрім цього виробництво майонезів , майонезних соусів та гірчиці компанії сертифіковано на систему управління безпечністю харчових продуктів. Сертифікат на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 (на сьогодні це – ISO 22000:2018 Food safety management systems – Requirements for any organization in the food chain, Система управління безпечністю харчових продуктів,  вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюгу) виданий компанії на підставі результатів оцінювання системи управління безпечністю харчових продуктів. Система враховує вимоги щодо розроблення, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Компанія також має видане ОС ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Свідоцтво про визнання технічної компетентності про відповідність лабораторії з контролю виробництва компанії вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» та забезпечує технічну компетентність при проведенні вимірювань згідно з галуззю, що наведена в додатку до цього свідоцтва та є його невід’ємною складовою частиною.

________________________________________________________________________________________

Довідка: ТМ «Гуляй-поле» є торговельною маркою DELTA-FOOD (ТОВ ТД «Дельта», Запоріжжя, 2009 рік). Компанія DELTA-FOOD є виробником майонезів, соусів, гірчиці, соняшникової олії та кукурудзяної палички. За роки своєї роботи компанія стала лідером з виробництва майонезів і майонезних соусів в категорії СТМ для провідних міжнародних, національних і локальних торгових мереж. З 2015 року DELTA-FOOD активно розвиває власний бренд – ТМ Гуляй- поле, під яким випускаються майонези, соуси, гірчиця, соняшникова олія, кукурудзяна паличка високої якості і натурального складу. Накопичений протягом десятиріччя досвід є гарною платформою для подальшого збільшення виробництва, в найближчих планах – виведення на ринок нових позицій під власним брендом. Завдяки ретельно організованій дистрибуції продукція Гуляй-поле присутня у всіх областях України – на ринках, в продуктових магазинах різного масштабу, а також на полицях найбільших торговельних мереж.