24.01.2022

Made in ZP: продовження

20 січня 2022 року представник компанії DELTA FOOD В’ячеслав Раєвський зустрівся з пенсіонерами, які підписані на газету Горожанін-інформ, щоб розповісти про якість продукції Гуляй-поле та відповісти на питання. Після завершення проєкту Made in ZP в газеті Горожанін-Інформ вийшла публікація з інтерв’ю власника компанії Романом Міщенко, яка викликала хвилю зацікавленості до бренду.

Зазвичай пенсіонери, які підписані на всеукраїнський тижневик Горожанін-Інформ збираються у редакції для спілкування щомісяця, цього разу на збори було запрошено представника компанії DELTA FOOD з метою дізнатися більше про складові продукції Гуляй-поле, як вона виготовляється та де її можна придбати.

Нагадаємо, що напередодні свят DELTA FOOD передала цілу низку подарунків для пенсіонерів, тим самим дозволивши їм познайомитися зі всім асортиментом продукції компанії та скласти уявлення про її якість та смак. Було цікаво дізнатися, що деякі споживачі зазначили, що хотіли б більш гострий смак для соусів Папрік на пікнік та Часниковий бувай здоровий.