28.09.2020

Новинка: майонезний соус Сімейний в філ-паку і чабі

DELTA-FOOD презентує чергову регіональну новинку під торговельною маркою Гуляй-поле: майонезний соус Сімейний в філ-паку та в чаб-паку!

 Майонезний соус Сімейний від ТМ Гуляй-поле відомий споживачеві вже давно, практично кожна господиня  хоч раз удосконалювала з його допомогою свої страви.  Він частий інгредієнт і в ресторанних стравах завдяки нашим horeca-клієнтам.  Пропоновані упаковки  – філ-пак та чаб-пак мають яскраву географічну прив’язку: філ-пак – улюблена упаковка майонезу в Харківській області, а чаб-пак – найпопулярніший варіант для господинь Донецького регіону.  Проста упаковка відразу асоціюються з якісним, але доступним продуктом для нашої кухні.  У той же час і філ-пак, і чаб-пак дають можливість прикрашати страви, надаючи можливість наносити майонез тонким малюнком, роблячи прокол або надріз потрібного діаметру на філ-паку або чаб-паку.

Майонезний соус Сімейний зберіг традиційну рецептуру з 50% жирністю, яка робить його незамінним і абсолютно універсальним соусом для подачі страв і зимового, і літнього меню.

Яскравий смак майонезного соусу Сімейний збагатить будь-який салат.  Майонезний соус Сімейний стане відмінною основою для домашніх соусів.  Експериментуйте зі смаками – додавайте часник, зелень або спеції!  А запікання з Сімейним зробить яскравим смак м’яса, риби і овочів!  100% гарантія якості!