06.07.2022

Підсумки півріччя: збори команди з дистрибуції

У четвер 30 червня 2022 року відбулися перші за часи з початку війни збори регіональних менеджерів за підсумками першого півріччя. 

На збори до міста Київ приїхав Тарас Кутко, CEO компанії, Павло Мєлєхов, комерційний директор,  Едуард Запорожець, національний менеджер з дистрибуції, та рі=егіональні менеджери – Максим Счасний, Сергій Іванов, Дмитро Кос, Микола Ковальчук.

В ході зборів були вирішені нагайні питання щодо асортименту, швидкості постачання, підсумків півріччя, а також обговорювалися  плани на наступний квартал.

Було також підбито підсумки півроку. Нам є чим пишатися, наприклад, обсяг продажів дистрибуції  у тонах за підсумками цього півріччя складає майже 90% обсягу продажів  аналогічного періоду минулого року. Можна казати, що це не є приріст, але втім ми втратили великі території, обсяг продажів на яких складав близько 28%  від загальних продажів дистрибуції. До того ж ми на сьогодні не виробляємо весь асортимент продукції у зв’язку з переїздом виробничих потужностей, а тим не меньш ми зберігаємо високий рівень продажів. У цьому велика заслуга роботи команди: виробництва, продажів, бек-офісу. Серед здобутків команди продажів можна відмітити такі:

Незважаючи на окупацію Херсонської області та постійні обстріли Миколаївської області Миколі Ковальчуку у другому кварталі поточного року вдалося здобути приріст в загальному валі по продажах в тонах: на 65% чи 89 тонн в абсолютному показнику в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Микола продовжує регулярні відвідання партнерів в Миколаїві.

Дмитро Кос впродовж першого півріччя відзначився підключенням двох нових дистрибуторів в Тернополі (horeca-напрямок) та одного в Івано-Франківську.

Сергію Іванову вдалося добитися прирісту на своїх теріторіях у другому кварталі ні тільки в загальному валі, але й збільшити кількість активних точок продажів.

Незважаючи на те, що на декількох з територій, де за продажі відповідає Максим Счастний, відбуваються найбільш активні бойвоі дії, а це в першу чергу Донецька область, трудом регіонального менеджера та дистрибутора  вдається забезпечувати продукцією магазини та відповідно споживачів.

Всі ми робимо свій внесок задля перемоги!