30.12.2022

Загальні збори у Запоріжжі:
вітання та плани на новий рік 2023!

30 грудня об 11:00 ранку на заводі в Запоріжжі пройшли загальні збори персоналу. Колектив отримав привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від Миколи Коляди, керівника відділення №4, Оксани Горлової,  керівника відділення №1. Керівники підбили підсумки року, подякували колективу за роботу, за стійкість та мужність, та за ті неймовірні сили, які кожен співробітник компанії віддає для того, щоб народжувався продукт незмінно високої якості! Фатіма Тисячник, керівник відділення №6, відмітила ті амбітні плани, які стоять перед компанією та можуть надихати кожного.

Серед амбітних планів компанії DELTA FOOD зазначено закупівлю нового обладнання для розвитку червоної групи, а саме кетчупів, а також лінії фасування склобанки,  впровадження нових систем для оптимізації виробничого процесу, розширення виробництва за рахунок нових проектів копекінгу та виготовлення ВТМ, а також подальший розвиток власних торговельних марок Гуляй-поле та Дельта.

Колектив отримав змогу поставити хвилюючі питання та отримати відповіді на них. Оксана Горлова, керівник відділення №1, охоче відповіла на всі питання: від подарунків до свят – до питання підвищення заробітної платні.

Ще раз вітаємо весь колектив з наступаючим Новим роком! Миру та розвитку економіки в нашій країні, здоров’я, любові та добробуту – в наших родинах, наснаги нам всім і нашій праці!