12.10.2020

9 жовтня – міжнародний день яйця

9 жовтня святкується міжнародний день яйця! Тож ТМ Гуляй-поле зібрала яскраві факти про об’єкт свята! А саме найголовніше, що потрібно знати про майонези Гуляй-поле, це то, що вони робляться з додаванням жовтків кур вільного випасу!

У багатьох країнах світу у другу п’ятницю жовтня відзначають Всесвітній день яйця – свято всіх любителів яєць, омлетів, запіканок, яєчні.  Свято відзначається з 1996 року, коли на конференції  у Відні Міжнародна яєчна комісія оголосила, що святкувати всесвітнє “яєчне” свято будуть у другу п’ятницю жовтня. Адже існує щонайменше 12 причин для святкування  Дня яйця, і багато країн, а особливо, виробники яєчної продукції, з готовністю відгукнулися на ідею відзначати свято яйця. Що ж, яйця – найуніверсальніший продукт харчування, вони популярні в кулінарії всіх країн і культур, багато в чому завдяки тому, що їх вживання може бути найрізноманітнішим.

А ось найцікавіші факти про яйце – від натурального до ювелірного:

  • Яйця, жовтки яких входять до складу продукції Гуляй-поле, несуть кури, що знаходяться на вільному випасі, а значить отримують найкраще від природи!
  • Чому славнозвісне яйце “Кіндер” виповнене саме в таких кольорах? Справа у тому, що шоколадне яйце уособлює справжнє, з внутрішньої сторони воно біле (ніби білок), а іграшка ховається у пластиковій коробочці, що має колір та приблизну форму жовтка!
  • Найдорожче яйце у світі – це ювелірний виріб Карла Фаберже “Зимове”, був проданий на аукціоні у 2002 році за 9,6 мільйонів доларів США.
  • Найбільше яйце у світі належало страусу (2,589 кг), його було знесено у 2008 році у Швеції.