17.05.2023

DELTA FOOD подорожує Тернопільщиною

13 травня 2023 року команда DELTA FOOD Тернополя здійснила захоплюючу подорож по області. В поїздку по кращих місцях Тернопільщини зібралося близько 50 осіб. Ми винайняли великий автобус та поїхали до кришталевої печери у Кривчому, до Заліщиків – чарівного міста на Дністрі, відвідали Джуринський водоспад.

Війна внесла свої корективи у повсякденне життя українців, втім ми продовжуємо працювати задля підтримки економіки нашої країни та для забезпечення продукцією наших споживачів. Компанія не лише зберегла робочі місця та зарплату своїх працівників, але й намагається підтримувати колектив психологічно. Такі подорожі дають можливість відпочити, отримати нові враження та позитивні емоції.

Криштале́ва печéра — геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташована на південно-західній околиці села Кривче. Вважається, що печеру відкрив монах єзуїтського ордену Габріель Жанжинський (1664—1737).

Залі́щики — місто-півострів в Тернопільській області. З липня 2020 року входить до Чортківського району. Назва міста походить від місця проживання перших поселенців — «за ліщиною», хоча правдивішою виглядає версія, що назва утворилась від первісної назви поселення — Залісся, що пізніше стало Залісще, і вже кінцевий варіант — Заліщики. За історичними дослідженнями О. Тура перші письмові згадки про Заліщики відносяться до 1340 року.

Джуринський водоспад, що входить до складу Національного природного парку «Дністровський каньйон», вважають одним із наймальовничіших і найцікавіших місць Тернопільщини. Добратися до гідрологічної пам’ятки природи нелегко, але це не зупиняє тих, хто знає про нього. Отримати море позитивних емоцій, сховатися від палючого сонця влітку, гарно провести час у компанії – це те, заради чого сюди їдуть навіть з-за кордону. Джуринський водоспад має ще одну назву – Червоногородський. Джурин – це назва тутешньої річки, притоки Дністра. А от давнього міста Червоногорода вже немає на жодній мапі світу. Про те, як виник на рівнинній річці Джуринський водоспад, є кілька версій. Перша розповідає, що в 17 столітті татари (чи турки) намагалися захопити  Червоногородський замок, який зусібіч був оточений водою. Для цього, нібито, зруйнували кам’яний кряж і змінили русло річки, щоб вона оминала замок. Прихильники польської гіпотези вважають, що Джуринський водоспад утворили під час перебудови замку на палац тодішні власники, польські шляхтичі Понінські. Нібито вони розбили величезний ландшафтний парк і штучно створили водоспад, щоб його прикрасити.