28.05.2020

День народження майонезу!

  Сьогодні по всьому світу відзначають День народження майонезу. За однією з версій саме 28 травня 1756 року во Франції придворний кухар виготовив перший соус, який став відомим за назвою міста Майон, в якому це відбулося.

  В Україні майонез є найпопулярнішим соусом і входить в раціон більше 90% сімей. При цьому одним з найулюбленіших брендів українців вже протягом багатьох років є торговельна марка Гуляй-поле.

  І це не дивно. Адже майонези Гуляй-поле виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів. Компанія ретельно контролює сировину для виробництва своєї продукції, щоб забезпечити повну відповідність високим стандартам якості і нормам харчової безпеки, встановленим законодавством. І саме тому майонез Гуляй-поле такий смачний.

  Сьогодні майонез присутній практично у всіх кухнях світу: їм заправляють салати, картоплю, рис і макарони, яйця і гриби, рибу і м’ясо, пельмені і вареники.

  Ми знаємо, як ви любите майонез, тому докладаємо максимум зусиль, щоб створювати виключно натуральні, смачні і корисні соуси.

Зі святом вас! З Днем народження майонезу!