24.11.2020

Різдвяний піст: вінтажне паковання
майонезного соусу Гуляй-поле спеціально до посту

Cпеціально до Різдвяного посту DELTA-FOOD пропонує майонезний соус 30% Пісний від ТМ Гуляй-поле у вінтажному пакованні. Саме такий дизайн був первісним при розробці бренду: на лицьовій стороні паковання зображена курочка, як символ домашнього та натурального продукту. Майонезний соус 30% Салатний Пісний доступний у дой-паці вагою 350 грамів.

Різдвяний піст починається 28 листопада та триває до 6 січня.  Цей піст  – дуже радісний, адже він приурочений до найсвітлішого зимового свята, що чекає нас попереду. До того ж, він не є найсуворішим, і на період посту припадає багато свят, таких як День Святого Миколая та Новий Рік, тож важливо обрати такі продукти та готувати такі страви, які дозволять і смачно й ситно проводити свята, і отримувати різноманітні поживні харчові елементи. Адже довга зима та розповсюдження сезонних захворювань вимагають від нас особливого піклування про особисте здоров’я та здоров’я близьких.

Майонезний соус 30% – найкращій вибір для смачного столу, навіть якщо не всі члени родини дотримуються посту, адже він є менш калорійним  варіантом класичного соусу. При збереженні смако-ароматичних властивостей  (хоча до складу не входять яйця), соус містить натуральні загущувачі, адже  ТМ Гуляй-поле відома своїм натуральним складом з дотриманням кращих традицій та рецептур.

Майонезний соус Салатний –  кращий вибір для легких салатів та пісного меню, а також продукт №1 для приготування соусів та маринадів: додасть смаку для запікання! ТОП-вибір за ціною при 100% гарантованій якості.