12.07.2021

Соуси Гуляй-поле в Варус!

Поступово  компанія DELTA FOOD розширює представленість лінійки соусів Гуляй-поле по мережах країни. З весни цього року всю пятірку соусів Гуляй-поле можна придбати в супермаркетах VARUS.

 Продукція Гуляй-поле представлена в мережі  VARUS в повному асортименті жирностей майонезів та майонезних соусів – від дойпаків 160 г  до дойпаків 550 г, в асортименті  гірчиці – Пекельна та Гостра – в дойпаках 130 г, та в асортименті соусів – дойпаках 180 г.

 Що може бути краще чим розділити гарне застілля з друзями та рідними! У тісному родинному колі за обіднім столом чи на пікніку у гучній компанії наші соуси – саме те, що зробить смак улюблених страв яскравіше!

 Соус «Часниковий бувай здоровий»: «Дайте вгадаємо: зараз ви дивитеся на цей соус і міркуєте, куди б його додати? Та до картопельки ж. Якої? Та хоч вареної, хоч печеної, хоч смаженої, хоч фрі, хоч не фрі. А до пельменчиків, вареничків, смажених кабачків чи баклажанчиків – пальчики з’їси!»

Соус «Грибний видатний»: «У нас сусід є, за паспортом Вареник. І батько в нього Вареник, і дід. І діти Вареники. Чи варто й казати, яка в них улюблена страва? А до вареничків з картоплею обов’язкова програма – соус Грибний. Вареники це знають.»

Соус «Папрік на пікнік»: «От якби тепер були вибори найкращого соусу для пікніка, смажена курочка, ковбаски та стейк одностайно обрали б саме соус Папрік! Рушаєте на пікнік – беріть із собою Папрік!»

Соус «Тартар на кальмар»: «Ми знаємо, що власний досвід кращий за чужі поради, але якщо у вас є кальмар, то скуштуйте його з нашим соусом Тартар. Рибка теж підійде. Або інші морепродукти. Ну от скуштуйте, а потім розкажете».

Соус «Сирний неймовірний»: «Ну от, знаєте, буває, що начебто всі ідеально. Ні додати, ні забрати. А потім вжух – і все стало ідеалісімо! Це ми, звісно, про соус Сирний. Берете бутерброд чи салатик – вжух! Ну ви зрозуміли!»