06.04.2021

Корпоративна соціальна відповідальність DELTA-FOOD в умовах COVID-19

Національна премія «Вибір Країни» запропонувала компанії DELTA-FOOD, власниці торговельної марки Гуляй-поле,   право номінуватися премію «Краща відповідь на COVID-19». Компанія DELTA-FOOD за рік обмежень з приводу розповсюдження вірусу впровадила декілька благодійних проектів, які призвані підтримати населення країни. Компанія також дбає про безпеку своїх співробітників, забезпечуючи ступеневу систему захисту на виробництві.

Тільки в березні 2021 року DELTA-FOOD надала близько продукцію для формування продовольчих пакетів для малозабезпечених сімей та незахищених соціальних шарів. В межах допомоги були надані солодощі для дітей – кукурудзяна паличка Гуляй-поле, а також кращий та натуральний посилювач імунітету  – натуральна гірчиця Гуляй-поле. Продукти були надані Міському центру допомоги міста Запоріжжя, Товариству Червоного Хреста України, Волонтерському центру «Солдатський привал».

Минулого року компанія впроваджувала акцію, в межах якої кожен, хто придбає майонез Гуляй-поле зі спеціальною наліпкою міг долучитися до допомоги лікарням двох регіонів – Запоріжжя та Тернополя: 50 копійок з кожної такої пачки DELTA FOOD перерахувала у фонд двох лікарень, в яких проходили лікування хворі через COVID-19.

Інша активність компанії DELTA-FOOD впродовж пандемії:

  • закуплено дорогі та такі необхідні засоби захисту для лікарні рідного Гуляйполе – в повній комплектації: від окулярів до одягу і респіраторів
  • співробітників забезпечено комплектами захисних масок і рукавичок, включаючи тих, хто працює віддалено
  • виробництво продовжує свою роботу, при цьому заходи безпеки підвищені: регулярне кварцування, заміри температури, обробка рук дезінфікуючими засобами і забезпечення доставки працівників – ті кроки, які ми робимо вже зараз!
  • надано продукти  Запорізькому міському територіальному центру соціального обслуговування для формування продуктових наборів для забезпечення одиноких пенсіонерів та маломобільних мешканців Запоріжжя.
  • компанія долучилася до проекту « На відстані руки», в межах якого волонтери разом з БФ Карітас Хмельницький допомагатимуть доставкою продуктових та побутових наборів одиноким, стареньким, хворим людям, які під час карантину опинилися в скрутній ситуації!

Тільки об’єднавшись і допомагаючи один одному ми зможемо все! Піклуйтеся про себе, проявляйте турботу про оточуючих!